بالا

ثبت نام در سایت از طریق پیامک جوملا 1.5

ثبت نام در سایت از طریق پیامک جوملا 1.5
اندازه فایل:
418.19 kB
تاریخ:
20 مرداد 1392

این افزونه قسمت ثبت نام جوملا را به درگاه پیامک متصل مینماید بدین نحوه که برای کاربر با ثبت نام در سایت لینک فعال سازی ایمیل ارسال میگردد و با فشرده لینک فعال سازی کاربر به صفحه ای هدایت میگردد که رمز ورود خود را میباید وارد نماید با ورود به این صفحه رمز ورود کاربر به شماره تلفن همراهی که هنگام ثبت نام وارد نموده است پیامک میگردد و بدین ترتیب با ورود رمز ورود ارسال شده کاربر به صفحه ای هدایت میگردد که میتواند رمز ورود خود را تغییر دهد .

نکته بسیار مهمی که ذر این رابطه وجود دارد آن است که ممکن است یک سایت از قبل دارای جندین کاربر باشد و حال که شما افزونه را نصب نموده اید از دریافت شماره تلفن همراه کاربرانی که قبلا ثبت نام نموده اند عاجز خواهید بود برای این امر هم این افزونه راه حلی در نظر گرفته است بدین ترتیب که پس از نصب افزونه هر کاربری که به سایت لاگین نماید به صورت خودکار به صفحه ای هدایت میگردد که از وی تقاضا میگردد تا شماره تلفن همراه خود را وارد نماید بدین ترتیب رمز ورود جدید برای وی ارسال میگردد و وی خواهند توانست همانند حالت قبل رمز ورود خود را تغییر دهد

این افزونه از 2 پلاگین و یک ماژول و یک کامپوننت تشکیل یافته است که با نصب کامپوننت همه آنها به صورت یکجا نصب میگردند لطفا فراموش ننمایید تا پلاگین ها را فعال نمایید.

آموزش نحوه استفاده :

لطفا ابتدا کامپوننتی که دانلود نموده اید را نصب نمایید سپس وارد کامپوننت ثبت نام پیامکی شده و از قسمت پارامتر ها مشخصات درگاه پیامک خود را که از سایت پیامک ایرانیان دریافت نموده اید وارد نمایید.

ثبت نام پیامکی

در این قسمت شما میتوانید تمامی مشخصات درگاه خود را جهت اتصال وارد نمایید در این افزونه گرانبها امکانات دیگری همچون اتصال به cb و جومسوشیال و حتی فروش اکانت ، امکان ارسال پیامک به یک کاربر خاص و امکان ارسال پیامک گروهی و .... نیز پیش بینی شده است که در نسخه تجاری قابل عرضه است. اما برای اتصال ثبت نام به درگاه پیامک و جمع آوری شماره تلفن همراه کاربران سایت نسخه رایگان کامل و کارا میباشد .

بسیار خود در این مرحله لطفا فراموش ننمایید که 2 پلاگینی که همراه افزونه نصب شده است را از قسما مدیریت پلاگین ها فعال نموده و مازول ورود جوملا را غیر فعال نمایید و به جای ان مازول ورود افزونه را که در هنگام نصب آن نیز به صورت خودکار نصب گردیده است فعال نمایید.

حال فرض نمایید کاربری قصد ثبت نام در سایت داشته باشد با فشرده لینک ثبت نام به صفحه زیر روبرو میگردد

پیامک

با پر نمودن مشخصات ثبت نامی در این صفحه یک ایمیل حاوی لینک فعال سازی برای وی ارسال میگردد . در این قسمت در حقیقت صحت ایمیل کاربر بررسی میگردد

در این مرحله کاربر با مراجعه به صندوق پستی الکترونیک خود و فشردن لینک فعال سازی به صفحه زیر هدایت میگردد

سپس رمز ورود جدید برای وی ارسال خواهد شد

یادداشت
این افزونه تنها بر روی سرور قابل نصب میباشد و میباید بر روی سرور شما پلاگین Source Guardian توسط مدیر سرور نصب شده باشد . نصب این پلاگین را در صورتی که نصب نباشد میباید از مدیر سرور خود بخوا هید و یا در صورتی که به ssh سرور دسترسی دارید تنها کافی است دستور زیر را تایپ نمایید
/scripts/phpextensionmgr install SourceGuardian

تمامی افزونه های پیامک ایرانیان , بعد از بارها برسی و تست بصورت رایگان در دسترس همگان قرار گرفته اند و دارای کارکرد 100درصدی می باشند فلذا دارای پشتیبانی مازاد نمی باشند.

اعتبار سنجی دانلود افزونه

بازدید کننده گرامی افزونه های اتصال به پنل پیامک ایرانیان مخصوص کاربران این پنل تهیه شده است و تنها با اکانت هایی که در پنل پیامک ایران فعال هستند و دارای اعتبار بالای صفر میباشند کار میکند لذا خواهشمند است در صورتی که در پنل های پیامک ایرانیان دارای اکانت معتبر میباشید نام کاربری و رمز عبور خود را وارد نمایید - و سپس بر روی دکمه اعتبار سنجی جهت دریافت لینک دانلود کلیک نمایید

ثبت نام در سایت از طریق پیامک جوملا 1.5

 
 
 

طراحی سایت : رایان نگار پارس

پیامک ایرانیان | ارسال | تبلیغات | پنل پیامک