بالا

خبرنامه پیامکی جوملا 3 نسخه حرفه ای

خبرنامه پیامکی جوملا 3 نسخه حرفه ای
اندازه فایل:
4.40 kB
تاریخ:
25 بهمن 1393

بوسیله این افزونه شما قادر خواهید بود تا در سایت خود از بازدیدکنندگانتان ثبت نام به عمل آورید و برای آنها از قسمت مدیریت خبرهای پیامکی خود را ارسال نمایید . از خصوصیات منحصر بفرد این افزونه این میباشد که شما قادر خواهید بود تا مجموعه های مختلفی تعریف نموده و بازدیدکنندگان بنا به تمایل خود در ان مجموعه ها ثبت نام نمایندچنین سیستمی به تعداد بازدید کنندگان سایت شما بسیار کمک خواهد نمود و کاربران را از امکانی که برای ان ها فرآهم آورده اید متعجب خواهد نمود !

با استفاده از این افزونه می توانید کاربران را در مجموعه های مختلف ثبت نام کنید وبه تفکیک برای آنها پیام ارسال نمایید

برای نصب این افزونه ابتدا فایل را از حالت فشرده خارج کرده و پس از آن ماژول و کامپوننت را نصب نمایید.
یادداشت

تمامی افزونه های پیامک ایرانیان , بعد از بارها برسی و تست بصورت رایگان در دسترس همگان قرار گرفته اند و دارای کارکرد 100درصدی می باشند فلذا دارای پشتیبانی مازاد نمی باشند.

اعتبار سنجی دانلود افزونه

بازدید کننده گرامی افزونه های اتصال به پنل پیامک ایرانیان مخصوص کاربران این پنل تهیه شده است و تنها با اکانت هایی که در پنل پیامک ایران فعال هستند و دارای اعتبار بالای صفر میباشند کار میکند لذا خواهشمند است در صورتی که در پنل های پیامک ایرانیان دارای اکانت معتبر میباشید نام کاربری و رمز عبور خود را وارد نمایید - و سپس بر روی دکمه اعتبار سنجی جهت دریافت لینک دانلود کلیک نمایید

خبرنامه پیامکی جوملا 3 نسخه حرفه ای

 
 
 

طراحی سایت : رایان نگار پارس

پیامک ایرانیان | ارسال | تبلیغات | پنل پیامک